İletişim Bilgilerimiz
Aydın İnşaat ve Ailesi, İnşaat sektörüne 1984 yılında atıldı. İlk iş olarak İnşaat satışı ve nalburluk yaparak sektöre atıldı. Daha sonra 1985 yılında Adana da okul ihaleleri alarak sektöre giriş yaptı.

Geçen yıllar içerisinde bu işi, binlerce konut, apartman, sanayi tesisleri, alış-veriş ve iş merkezleri, siteler, yollar gibi pek çok inşaat işi takip etti. 25 yılı aşkın süredir 4 milyon metre kareye yakın inşaat, 20.000'in üzerinde konut projelerini bitirdi.

Kazandıgı uzmanlık deneyimi, saygınlık, çok degerli öncelik verdigi iyi egitilmis,tecrübeli kadrosu sahip oldugu genis makina parkı ile sektöründe de yer alan sirketlinden biri olmustur. Istikrarlı bir sekilde günümüze kadar bir çok alanda projelerini basarılı bir sekilde tamamlamıstır. Dünyadaki gelismeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek çevreye karsı göstermis oldugu yakın ilgi ile çevrenin korunmasında büyük rol oynamaktadır. Çalısma kosul ve prensiplerinin temel unsurlarından biri de emniyettir. Projenin baslangıcından itibaren tüm safhalarında is emniyeti ve saglıgı konusunda belirli kuralların uygulanması ve çalısanların bu konuda egitilmesi takip edilen bir husustur. Kaliteden ödün vermeden, genis makina parkımız ve son teknoloji ekipmanlarımız ile özveri ile çalısmaya devam etmekteyiz. Dürüst ve saygın kimligimiz ile tasımıs oldugumuz sorumluluk anlayısı, siz degerli müsterilerimizle güven çerçevesinde gerçeklestirecegimiz projeler için her zaman hazırız.

Sorumluluklarımız

Müsteri memnuniyeti esas olmak üzere onların beklentilerini en kısa zamanda, en yüksek verimlilikle ve de söz verdigimiz gibi yerine getirmek; müsterilerimizi saygılı, adil ve nezaket kuralları içerisinde karsılamaktır.

Misyonumuz

Ülkemizin ekonomik degerlerini ona saygı duyan ve gelismesine katkıda bulunan insanlar ile birlikte yönetmektir.

İlkemiz

Kolay ulasılabilen, ulasıldıgında güven veren, makul ve mantıklı çözüm içeren cevaplar alınan, isini iyi yapan, zaman basta almak üzere kıymetli degerleri israf etmeyen, en küçük güç ile en büyük verimi alan firma olmaktır.

Değerlerimiz

Çözüm odaklılık, güvenilirlik, seffaflık, verimlilik, çevre ve toplum bilinci.